KONST / Litografier / Färglitogafi 15339037
nr 1533 9037
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitogafi, Signerad, numrerad 9/133. Färglitografi, bildmått: 51x42 cm, yttermått inklusive ram: 68x59 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:28:17
5/4 23:37:40
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt